» » Як приготувати в мультиварці пишний пиріг з ягодами

Як приготувати в мультиварці пишний пиріг з ягодами

Думаю, багато дачники вже обзавелися місткими морозильними камерами і більшу частину врожаю поміщають саме туди. Такий спосіб збереження овочів, зелені та ягід вимагає найменше часу і зусиль, важливість цього аспекту дуже гостро відчувається в період літнього тепла і осінніх турбот. Пропоную скористатися плодами своїх торішніх праць і приготувати пиріг з замороженими ягодами.

ягідний пиріг
ягідний пиріг

Інгредієнти знадобляться найпростіші, особливих умінь не буде потрібно. Ягоди підійдуть практично будь-які, але потрібно мати на увазі, що для дітей краще взяти малину, а для тих, хто любить кислинку, - смородину.

складові

  • 150 г масла або маргарину (можна змішати),
  • 150 г цукру,
  • 1,5 склянки борошна,
  • 3 яйця,
  • 1,5-2 склянки заморожених ягід, 
  • 1 ст. ложка розпушувача або 1 ч. ложка гашеного соди,
  • 1-2 ст. ложки крохмалю,
  • ванільний цукор,
  • цукрова пудра для посипання. 

Інгредієнти для приготування ягідного пирога. фото автора
Інгредієнти для приготування ягідного пирога. 

приготування

Для змішування я буду користуватися міксером. Збиваємо яйця з цукром до білого кольору. У чашу мультиварки кладемо масло і на будь-якому режимі розтоплюємо його. Так не доведеться додатково змащувати чашу перед випічкою.
 

У чашу мультиварки кладемо масло. фото автора
У чашу мультиварки кладемо масло. 

У яєчно-цукрову суміш додаємо борошно, розпушувач, трохи перемішуємо. Виливаємо розтоплене масло і добре вимішуємо до гладкості. Не забуваємо додати ванільний цукор. 

Не забуваємо додати ванільний цукор. фото автора
Не забуваємо додати ванільний цукор. 

В заморожені ягоди висипаємо крохмаль і перемішуємо - так ягідна начинка не буде зовсім рідкої. Тісто виливаємо в чашу мультиварки, в моєму випадку це Panasonic TMH-18. Розкладаємо по поверхні тесту ягоди. 

Розкладаємо ягоди по поверхні тесту. фото автора
Розкладаємо ягоди по поверхні тесту. 
Випікаємо в режимі «Випічка» 60-80 хвилин в залежності від потужності мультиварки, я печу 80 хвилин. Виймаємо пиріг з допомогою чаші пароварки, даємо йому трохи охолонути і посипаємо зверху цукровою пудрою.

Посипаємо пиріг зверху цукровою пудрою. фото автора
Посипаємо пиріг зверху цукровою пудрою. 
Якщо пиріг розрахований на дітей, то сипте побільше, так як навіть ягоди малини будуть кислі. Але з моєї точки зору, це дуже цікавий смак - солодка основа і трохи кислуватий начинка, що пахне влітку. 

Побачити весь процес приготування ягідного пирога ви можете, подивившись відеоролик.

Пиріг простий у виконанні, але дуже смачний, приготуйте обов`язково! А ви робите випічку з замороженими ягодами? Поділіться з нами в коментарях, що вам подобається найбільше.

Інші рецепти ягідних пирогів, які вам напевно сподобаються:

  • Перевернутий журавлинний пиріг - в міру солодкий, з приємною кислинкою,
  • 15 рецептів солодких пирогів з ягідними начинками,
  • Фруктові пироги на кефірі,
  • Насипний малиновий пиріг «Малинове насолоду»,
  • Майстер-клас «Чізкейк з полуницею».


Переглядів: 50
    

Рекомендуємо також