» » Кабачок апельсинка f1 - наш уральський апельсин, який можна додати і в салат, і в рагу!

Кабачок апельсинка f1 - наш уральський апельсин, який можна додати і в салат, і в рагу!

Заінтригувала? А це кабачок! Сортів кабачків дуже багато, але я хочу розповісти про сорт з дивовижною назвою і видом Апельсинка.

кабачок сорти
Кабачок сорти Апельсинка

Мені, як починаючому садівникові (зараз стаж 4 роки), дуже хотілося виростити що-небудь цікаве, незвичне. І ось на очі потрапив ОН! Дуже привернула незвичайна форма плодів і забарвлення. А також цікаво те, що його переважно їсти сирим. Звичайно ж, вирішила спробувати виростити його (як тут не спокуситися). 

Таке насіння з року в рік купую я, ще жодного разу не підвели
Таке насіння з року в рік купую я, ще жодного разу не підвели

Придбала насіння фірми «Російський город». Апельсинка відноситься до скоростиглим гібридним сортам, термін дозрівання 40 днів. Посадила я його відразу на грядку, кущі виростають потужні, але досить компактні, дуже багато зав`язей. Колір плодів яскраво-жовтий, форма - кулька. Знімаю плоди, коли діаметр досягає розміру 130-150 мм. Зберігається він добре, восени ще довго радує наше око і смакові рецептори.

Ось так він росте
Ось так він росте

Дегустували перший плід всією сім`єю: в сирому вигляді м`якоть трохи солодкувата, з вершковим смаком, як зауважила моя дочка. З кабачка ми робили салат (рецепт буде нижче), фарширували, розрізаючи навпіл - вийшло як в порційних тарілочках, начинку можна придумати будь-яку. Частина м`якоті можна вийняти і змішати з начинкою, так ще смачніше.

Герой дня в розрізі
Герой дня в розрізі

Як обіцяла, вашій увазі пропонується смачний і легкий салат з продуктів, які майже завжди є вдома.

Нам знадобиться:

  • кабачок Апельсинка
  • 1 варене яйце
  • Лук (будь-який, але з зеленим смак цікавіше)
  • 1 упаковка крабових паличок
  • кріп
  • майонез
 

приготування:

1. Кабачок нарізати кубиками (я шкірку не зрізати, так як вона тонка і легко жується, але перед цим овоч треба вимити). 

наш кабачок
наш кабачок

2. Додати порізані крабові палички.

Крабові палички
Крабові палички

3. Додати цибулю, кріп, посолити за смаком, заправити майонезом.

зелень
зелень

Салат виходить веселенький, різнокольоровий, за смаком дуже літній, анітрохи не важкий, досить соковитий. Всі, хто у мене пробував такий салат, думали, що він з авокадо, так як смак трохи схожий.

Вуа-ля, салат готовий!
Вуаля, салат готовий!

Кабачок Апельсинка став нашим улюбленим овочем, щороку садимо його і робимо найрізноманітніші страви. Рекомендую всім - спробуйте!


радимо!

Інтернет-магазин Seedspost.ru запрошує вас ознайомитися з каталогом кабачки, де ви зможете вибрати і придбати будь-які сподобалися вам насіння, в тому числі і насіння кабачка Апельсинка F1.


Переглядів: 162
    

Рекомендуємо також