» » Крим - притулок душі або мій рецепт душевної рівноваги

Крим - притулок душі або мій рецепт душевної рівноваги

21

У кожної людини свій рецепт душевної рівноваги. Хтось знаходить заспокоєння в читанні книги, прогулянці по лісі, грі з дітьми, малюванні, хтось майструє вироби, кому-то вистачає того, щоб просто посидіти під деревом або на березі річки.

Я знайшла для себе свій рецепт і хочу їм поділиться з вами. це гори...
Саме в горах, де практично немає людей, приходить гармонія. Є тільки ти і велич скелястих велетів. 

Я хотіла б розповісти про своє весільній подорожі, яке ми разом з чоловіком провели в кримських горах. 
У 2013 році була створена наша сім`я. І вирішили ми свій медовий місяць провести її не на березі турецькому, а поїхати в Крим. Але не лежати кожен день на пляжі біля моря, а наповнити рюкзаки всім необхідним і піти в похід по горах уздовж моря. Маршрут проклали заздалегідь. Пункт відправлення - Балаклава, пункт прибуття - гора Ай-Петрі.

Початок шляху - Балаклава
Початок шляху - Балаклава

100 км шляху. Сім днів відірваності від зовнішнього світу. Восьмигодинні щоденні переходи. Підйоми, спуски і знову підйоми. Фізична втома і душевне звільнення.

Які гарні ці моменти
Які гарні ці моменти

Увечері на привалі звариш гарячий суп. Боже! Такий смачний суп я їла тільки там!

готуємо вечерю
готуємо вечерю

В горах все сприймається якось по-іншому. І люди зустрічаються там абсолютно особливі. Там всі свої. Добродушні і відкриті.

Ласпі. Храм сонця. Зустріли язичників. Просили духів природи захистити їх.
Ласпі. Храм сонця. Зустріли язичників. Вони просили духів природи захистити їх. Цілком миролюбні люди.

Вразив мене самотньо йде чоловік. Ми зустріли його, коли на гори спустився сильний туман, і видимість була практично нульова. Чоловікові було років 55. Він важко пересувався, тому що страждав на хворобу ніг, але йшов ... Ми ненадовго склали йому компанію. Виявилося, він збирався йти в похід з компанією однодумців, але в останній момент все відмовилися, і він вирішив йти один. Хтось подумає: «З хворими ногами. Та краще б він вдома сидів! ». Але мабуть, пройшовши цей шлях: подолання себе, подолання болю він йшов до свого душевній рівновазі. 

Єднання з природою

Минуло 4 роки з моменту того подорожі, але я з любов`ю і трепетом його згадую, і, мабуть, не забуду ніколи! І чекаю, коли підросте наш синочок, щоб знову піти в похід разом, але вже втрьох.

Отже, для себе я знайшла рецепт душевної рівноваги і спокою. Це гори, єднання з собою і природою, абстрагування від зовнішнього світу. І якщо у мене буде вибір поїхати на море або в гори ?! Мій вибір стане очевидним ... Як співав Володимир Висоцький: «Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував ...».

І не обов`язково підкорювати вершини Джомолунгма або Ельбрусу. Можна взяти трекінгові палиці і прогулятися по околицях нехай навіть самих невеликих гір. І, повірте, ваш світогляд зміниться назавжди. Я хотіла б в це вірити...

Пункт прибуття - вершина Ай-Петрі
Пункт прибуття - вершина Ай-Петрі


Переглядів: 62