» » Прийняти участіецвети і клумбимноголетніе цветигеранігерань луговаялуговая герань для зміцнення волосся: простий рецепт краси

Прийняти участіецвети і клумбимноголетніе цветигеранігерань луговаялуговая герань для зміцнення волосся: простий рецепт краси

Всім відомі ніжні фіолетові, сині квіти на довгих тонких стеблинках. це герань лугова, або журавельник. У мене на ділянці її росте дуже багато (а ще на всій європейській території Росії, в Сибіру і в Азії), і в полях навколо теж чимало, тому збираю рослини без проблем. Зараз починається період збору цієї квітки.

Лугова герань містить дуже велику кількість дубильних речовин. У квітках виявлено понад 16% танідов, але особливо багаті на них кореневища (більше 30% на суху вагу). Саме ці речовини дозволяють зменшити виділення сальних залоз, знімають свербіж і подразнення шкіри, мають антисептичну дію.герань лугова
герань лугова

Я хочу поділитися з вами рецептом краси для волосся. Рецепт перевірений мною особисто, і можу сказати, що при постійному використанні (або курсами) ефект помітний.


Використовувати дуже просто: свежесобранную або засушену траву герані луговий (можна і кореневища, а краще все разом) заварити окропом, настояти 30 хвилин і обполіскувати волосся після миття. Кількість трави я визначаю на око, приблизно 2-3 жмені сушеної або пучок подрібненої свіжої.

Така процедура прибере зайву сальність волосся і зменшить їх випадання.

 Взагалі, настій луговий герані успішно використовують при будь-яких шкірних захворюваннях, укусах комах, свербінні, роздратуванні.

Заготовлювати для сушки траву можна на протязі її цвітіння, а кореневища викопують восени. Я використовую тільки надземну частину рослини. Зрізати дуже зручно ось такими ножицями для трави.Якщо ви любите різну природну терапію, спробуйте відвар луговий герані, вашому волоссю це сподобається!

герань
герань


Переглядів: 196
    

Рекомендуємо також