» » Готуємо дерева до нового сезону

Готуємо дерева до нового сезону

Вітаю, дорогі друзі. Весна прийшла в наші краї, і необхідно підготувати дерева, на дачній ділянці, до пробудження і посадити нові саджанці. На все це у нас було трохи часу, тому довелося працювати в прискореному темпі, що позначилося на роботі.

В першу чергу ми приступили до посадки саджанців. Придбали два саджанця шпанки. У минулому році зрубали останню шпанку, і потрібно було заповнити втрати дворазово.

саджанці

Для посадки таких розмірів саджанців необхідно викопати яму глибиною в два держака.

лунка для саджанця

Демонстрація процесу на відео, нижче:

Досить проста робота, але є свої тонкощі. У відеоматеріалі мій дід ділиться хорошими порадами. Результат роботи:

результат роботи

На дачній ділянці планується перестановка. Ми вирішили перемістити айван (на подобі лежанки) вглиб городу, в те місце де росла смородина. Для цього необхідно пересадити смородину на інше місце. Вирішили розмістити кущі вздовж городньої доріжки. Влітку утворюється вузька алея, що буде виглядати дуже красиво.

Кущі смородини на зображення, нижче:
кущі смородини

Викопуємо лунки для смородини глибиною в один держак.

лунки для кущів смородини

Необхідно бути обережним, викопуючи рослина. Велика ймовірність пошкодити коріння, що позначиться на його зростанні.

викопуємо кущі смородини

Демонстрація викопування куща смородини на відео, нижче:

Після цього, взялися за побілку підстави дерев. Кожен з вас знає, як можуть нашкодити комахи нашим деревам. Для цих цілей ми білимо дерева вапном.

Чесно кажучи, сам процес приготування суміші схожий з дослідами, проведеними в хімічних лабораторіях. Демонстрація на відеоматеріалі, нижче:

Демонстрація побілки підстави дерев, нижче:

У нас не залишилося часу на дезінфекцію дерев. Про це я розповім наступного разу, якщо аудиторія цього сайту буде зацікавлена. Крім цього, ми продовжимо садити нові саджанці, а саме черешню. На дачній ділянці мало фруктових дерев і ми вирішили в цьому році зробити упор на них.


На закінчення, хочу привітати всіх з весною. Вітаю з початком дачного сезону. Хотілося б дізнатися, з чого ви починаєте цей сезон? Що нового плануєте в цьому році і чого цікавого можна очікувати в цю прекрасну пору.

Всього найкращого.


Переглядів: 183
    

Рекомендуємо також