» » Лох сріблястий - і краса, і ліки, і варення)))

Лох сріблястий - і краса, і ліки, і варення)))

Є у нас на ділянці куточок, де дерево високе вжене посадиш поруч з грушею. І стіна сусідського сараю впритул до сітки рабиця примикає, притіняючи ділянку. Тому там вирішили розбити тіньовий садок.

Є рослини, про які давно мрію.
На сайті semenasad.ru агрохолдингу Пошук з минулого замовлення тюльпанів Фостера залишилися гроші. Відмовилася від тсуги і не стала повертати гроші на карту.
Ні, справа не в якості тсуги, а в тому, що восени вона була вже в контейнері і доставка виходила дорогою. А тюльпани я замовила поштою.

Так ось, зайшла на сайт semenasad.ru і набиваю кошик растюхамі, що в тіні можуть жити.
... І тут бачу ... Ба, та це ж лох сріблястий! У нас в селі в Ашмаріна він росте на дитячому майданчику. Такий красень! І відведення є. Але копати якось незручно, а хто посадив, щоб попросити, не знаю. У садовому центрі саджанець коштує недешево. А так хочеться...!!!

Вирішила заодно і почитати про лох сріблястий, а він, виявляється, ще й лікарський. І урожай ягід з нього можна збирати приблизно на 4-5 рік життя.
Ось він, мій замовлення. Ще й бузину з берізкою для сонечка прихопила)))
Ось він, мій замовлення. Ще й бузину з берізкою для сонечка прихопила)))

А тут ви можете прочитати про нього трохи і подивитися на цю красу! 

Своєю фотографії поки немає, тому фото чагарнику покажу інтернетскіх: 

Лох сріблястий
Лох сріблястий. фото з сайту

Лох сріблястий прийшов до нас зі сходу континенту Америка. Це відмінний медонос. Зростає повільно, але дає кореневу поросль, яку потрібно або вирізати, або пересаджувати і формувати в живопліт.

У листі, корі, насінні, коренях лоха містяться вітамін С, ефірна олія, вуглеводи, дубильні речовини і ще багато-багато корисних елементів. А ягоди - взагалі джерело: фруктоза і глюкоза, калій, солі фосфору, фарбувальні речовини, білок, танін. І це ще не весь список! Його використовують в медицині, в кулінарії!!!

  • Оскільки в корі лоха сріблястого є дубильні речовини, він використовується при кишкових розладах.
  • Зім`яті листя можна прикладати на рани, що прискорює їх загоєння.
  • Так само рослина бореться з гельмінтами. Використовується як жарознижуюче, відхаркувальний засіб.

При величезній кількості лікувальних властивостей, лох сріблястий не викликає алергію і нетоксичний, що дуже важливо при лікуванні маленьких дітей! Їх навіть купати у ванні з лохом сріблястим можна, як з антибактерицидну засобом.

Так як лох сріблястий містить в собі фарбувальні речовини, його раніше включали до складу фарб, лаків. І навіть тканини фарбували.

Ви скажете, а причому ж тут урожай ?! Так ось з ягід лоха роблять джеми, компоти, варення і навіть вино. А якщо ягоди висушити, то з них можна змолоти борошно для випічки. І зберігаються вони дуже добре близько 4 місяців.

А ще це красивий і декоративний чагарник, який прикрасить ваш сад.

Складно привести в маленькій замітці все позитивні властивості цієї рослини. Тому, раджу, почитайте про нього детальніше і скоріше замовляйте його на сайті semenasad.ru агрохолдингу Пошук.

Я вже давно це зробила і чекаю відправки в квітні 2019 року.
А ще ви можете виростити його насінням, які нескладно купити в
інтернет-магазині Seedspost.ru - ось тут 

Хтось хоче в свій сад це диво?


Переглядів: 196
    

Рекомендуємо також