» » Прийняти участіетренажеридачний тренажер для дорослих і дітей - готове рішення для зож

Прийняти участіетренажеридачний тренажер для дорослих і дітей - готове рішення для зож

В моє дитинство на дачах тренажерів не було. Були лійки, парники, картопля і саморобні гойдалки (рідко). Для дітей же життєво необхідно мати якісь лазілкі, драбинки та гойдалки. Але далеко не кожні батьки чи бабусі-дідусі мають можливість зробити на дачі великий тренажер своїми руками.

Колись, не надто давно, я знайшла зручний і недорогий тренажер - ігровий комплекс для дачі. Він заявлений як дитячий, але цілком витримує дорослих. Модифікації залежать від переваг, звичайно. Але у мене було тільки два побажання: метал і недорого.

Перерва та проаналізувавши весь інтернет, вибрала найоптимальніший варіант. Такий же є в гіпермаркеті ОБІ: Ігровий комплекс.



Ось такий комплекс
Ось такий комплекс

Базова комплектація тренажера виглядає дуже просто: це дві підстави буквою А, з одного боку подвійна драбинка, посередині перекладина, на яку можна начепити вбрання обладнання. У нас це гойдалки двох видів (для малюка і звичайні), канат, кільця, сітка-Лазалка.

Зараз син підріс, дитячі гойдалки змінилися на сітку.

 Тренажер встановлюється теж просто, але без чоловічої сили не обійтися. Його заснування просто забивають в грунт. Можна бетонувати, це вже за бажанням. У нас вже стоїть п`ятий рік. Збірка займає годину-дві часу, якщо нічого не переплутати в схемі.

Поясню, чому метал. Тонкі неважкі конструкції обробляти не треба, коробки з запчастинами навіть я могла завантажити в машину. Всі отвори і кріплення в комплекті. Зібрати може будь-який чайник (я). Використовується тренажер у нас по повній, і дорослими і дітьми.

тренуємо рівновагу
Тренуємо відчуття рівноваги

Вчимося в`язати морські вузли
Вчимося в`язати морські вузли

Ясно, що діти лазять і гойдаються на гойдалках, мені здається, постійно. Але для дорослих такий тренажер теж дуже корисний. Після роботи зігнувшись у три погибелі на городі, треба обов`язково повисіти на руках на перекладині, щоб розслабилася спина, а хребці встали на свої місця.

А якщо раптом хочеться зайнятися фігурою або підкачати м`язи, то і тут дитячий тренажер необхідний: підтягування на руках тренують біцепси і тріцепци, а підняття ніг - м`язи живота.

Віджимання, спина пряма. Прокачування біцепсів.
Віджимання, спина пряма. прокачування біцепсів.

Літо занять, і, дивись, уже кубики преса, талія, жирок пішов ... І з красивою фігурою в оксамитовий сезон на морі...

Але якщо у вас раптом немає такого класного тренажера, як у мене, не турбуйтеся! Всьому легко знайти заміну: повисіти після грядок можна на одвірку або суку, там же піднімати і опускати ноги для накачування пресса- біцепси розробити можна підняттям п`ятилітрової лійки з водою однією рукою або в двох руках по лійці, кому як понравітся- а спритність діти з давніх- століття розвивали на парканах і деревах! Головне - це бажання і прагнення до здорового способу життя!

граємо в Капітанів
Всі бачать вдалині світле майбутнє?


Переглядів: 65
    

Рекомендуємо також