» » Готуємо з каменю фігурки для саду похмурими листопадовими днями

Готуємо з каменю фігурки для саду похмурими листопадовими днями

Думаю, всі ви, шановні семідачнікі, бачили чудові фігурки для саду. Вони настільки красиві і різноманітні, що очі розбігаються! Правда, коштують вони не мало. Це, звичайно, їх мінус. 

З придбанням заміського будинку, на ділянці навколо якого кінь не валявся, я всерйоз задумалася, як же його облагородити. Справ неміряно, звичайно, але мета є, і я рухаюсь до неї! Одна із задумок - це як раз фігурки для саду та клумб (їх теж я планую зробити на наступний рік). Купувати - дорого, тому я вирішила спробувати зробити їх самій. Що з цього вийшло, дивіться нижче!

Взагалі все почалося з поїздки на море. Є у нас чудові бухти, які усіяні ось такими обточеним камінням здебільшого округлої форми. 

Побудувала я з камінчиків вежу, сиджу, насолоджуюся шумом хвиль і чарівним запахом моря (а він тут, зізнатися чесно, особливий! Всі, хто до нас приїжджають, відзначають це!), І тут в голову приходить ідея: а чому б щось не зробити вдома з таких каменів ?! Подумала - зробила! Назбирала каменів в машину, привезла додому.

Ось такий стратегічний запас каменів я собі зробила. Думаю, тут і на клумбочку вистачить! 
Камені хоч і схожі, але в той же час різні і за формою, і за розміром. Треба лише включити фантазію, і тоді можна зробити все, що завгодно!

Ось, наприклад, можна відбиток стопи зробити)) Як думаєте, підошва більше до правої ноги підійде або до лівої?))

Але я в перший раз вирішила зробити гусеницю, жабу і квіточку.

Швидко чи ні, але підібрала відповідні камені. Якщо з гусеницею і квіткою проблем не було, то ось підібрати камені для різних частин тіла жаби було вже складніше. але реально! 
Скріплювати деталі між собою я вирішила водостійким і атмосферостійким герметиком, а не цементом, тому що так швидше, надійніше і менше видно скріплює матеріал.

Будівельного пістолета у мене не виявилося, тому я просто розрізала упаковку герметика і паличкою промазуйте деталі для фігурок.

Гусеницю відразу вийшло зробити, а ось жабу немає: спочатку я приклеїла очі, почекала до наступного дня, щоб вони трималися намертво. Потім я прилаштувала голову до тулуба і передні лапки. Фіксувала останні я з боків відрами з водою і ганчірками.
На третій день я прилаштувала задні ніжки. 

В принципі, герметик майже не помітний. Після покриття фарбою і комар носа не підточить.

Порадилася зі старшим сином, якого б кольору він хотів побачити гусінь. Поїхали в магазин, купили акрилові фарби і пензлика. Пофарбували. Дуже творчий і захоплюючий процес! 

А ось з квіткою у мене все було в зворотному порядку: спочатку пофарбувала деталі, а потім тільки скріпила герметиком.

Ось така Ромашечка (або кувшіночка) у мене вийшла :)

Знайомтеся, це Квака :) веселенький, радує око своєю посмішкою :)

А це барвиста гусениця! Гарненька, нічого не поїдає на городі! -)

Ось такі фігурки у мене вийшли! Звичайно, вони повинні стояти десь в саду або близько клумби, але поки таких немає. Зате є полуниця, у якій зараз дуже гарні листи. Живуть поки мої творіння там.

Звичайно, не шедевр, зате своїми руками. За собівартістю - в районі 500 рублів, при цьому герметика залишилося 3/4 упаковки, я все закрити, що потрібно було, в будинку. Фарби купа залишилася, ще на наступний рік можна багато чого пофарбувати! А матеріал і зовсім даром. Як то кажуть, дешево і сердито!


Переглядів: 192
    

Рекомендуємо також